Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Indywidualna windykacja sądowa

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Indywidualna windykacja sądowa
21-02-2009, 07:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-02-2009 07:34 PM przez vincenco.)
RE: Profesjonalna windykacja sądowa na forum soclen.pl
Zdecydowała ich elastyczność, szybkość działania i skuteczność (w 99% przypadków udaje im się zdobyć tytuł egzekucyjny bez wizyty w sądzie).

Kod promocyjny do rejestracji na kokos.pl: 48d80273c9806. Otrzymasz 10zł gratis i pomożesz w rozwoju forum.
Łatwy sposób na kredyt. Porównywarka kredytowa - kredytometr.pl
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2009, 07:37 PM
Maryot napisał(a):Próbuję wysłać zgłoszenie do windykacji ale otrzymuję komunikat na czerwono:

Brak następujących wymaganych parametrów:

Po dwukropku nie ma żadnych informacji o brakach.
Poprawiłem błąd. Teraz nie powinno być problemów.

...And Justice For All
SocLen.info - portal informacyjny poświęcony pożyczkom bezpośrednim
21-02-2009, 08:05 PM
Brawo moi drodzy admini. Wieki plus dla Was. Ciekawe co na to finansowo? Smile

Nie ma nic skuteczniejszego jak szybkie i skuteczne działanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-02-2009, 08:47 PM
Dziękuje już działa Smile

Ze swojej strony dodam, że nawet kwoty 50zł ludzie powinni windykować ... nawet jeśli trzeba by było dołożyć do interesu. Po prostu niech skur****ny nie czują się bezkarnie.

pozdrawiam
21-02-2009, 10:16 PM
brawo za pomysłWink napewno skorzystam. Mogę odzyskac i 1/4 całej sumy ale ważne że przetrzebi kieszenie nieuczciwych PB;]
21-02-2009, 10:43 PM
Pan Piotr kilkukrotnie Zespołowi Finasowo.pl oferował pośrednictwo swojej Kancelarii w procesie windykacji sądowej jednakże w/w nie był tym "poważnie" zainteresowany. Dotychczas kilkunastu PD korzystało z usług ów Kancelarii. Jak mniemam po dzisiejszej "inauguracji współpracy" administratorów forum z FNORD ta grupa, dla dobra zarówno PD jak i samych PB, ulegnie znacznemu powiekszeniu.
22-02-2009, 02:21 AM
Dwa pytanka: akurat Kokos przysłał mi informację, że jeden PB przestał spłacać i że wierzytelność zostanie przekazana do windykacji. Jaka jest skuteczność tej firmy windykacyjnej obsługującej Kokosa? Zostawić to im, aby się zajęli, czy lepiej przekazać Fnordowi? I jeszcze jedno, czy da się wycofać jakoś windykację z tej firmy z którą współpracuje Finansowo? Jak to zrobić? Wiążą się z tym jakieś koszty? Czy może od razu przekazać też tę sprawę Fnordowi, bez wspominania tamtej firmie że rezygnuje się z jej usług? Bo wiadomo, nie robią oczywiście kompletnie nic.
22-02-2009, 09:59 AM
Witam,

Zastanawiam się jak wygląda to od strony prawnej jeżeli nie odliczam niczego od podatku i nawet nie mam numeru NIP ( jestem studentem ). Czy w takim wypadku mogę obawiać się skierowania sprawy do windykacji ? Mogą się do mnie doczepić ?
22-02-2009, 12:12 PM
@ Rem - podstawową różnicą pomiędzy windykacją przez Kokos, a FNORD jest forma windykacji. Kokos oferuje windykację polubowną, a my windykację sądową. Decyzja należy do Ciebie, którą drogę chcesz wybrać. Z jednej strony windykacja sądowa jest dużo skuteczniejsza od polubownej, jednak jeżeli decydujesz się na drogę sądową musisz ponieść część kosztów z góry.

@ BugsBunny - rozumiem, że przez następne 5 lat planujesz nie podejmować pracy, nie masz zamiaru posiadania konta bankowego lub przedmiotów, które komornik może zająć na poczet długu. Jeżeli zrezygnujesz z tych rzeczy jesteś w miarę bezpieczny ;-)

Kod promocyjny do rejestracji na kokos.pl: 48d80273c9806. Otrzymasz 10zł gratis i pomożesz w rozwoju forum.
Łatwy sposób na kredyt. Porównywarka kredytowa - kredytometr.pl
22-02-2009, 12:20 PM
@Rem
Jeśli zgłosiłeś sprawę do windykacji na Finansowo to przed podjęciem jakichkolwiek innych kroków musisz uregulować wszelkie kwestie z tą firmą. Niezależnie od tego jakie kroki ona podjęła łączy was umowa. Jeśli nie zostanie zerwana to firma uzna, że wszystkie odzyskane środki są skutkiem jej działań i zażąda prowizji. Musisz zatem skontaktować się najpierw z tą firmą.
@BugsBunny
Twoje pytanie chyba nie pasuje do tego tematu o ile dobrze je zrozumiałem. Jesteś inwestorem? Jeśli tak to powinieneś zapłacić podatek a wcześniej złożyć wniosek przydzielenie Ci numeru NIP.

...And Justice For All
SocLen.info - portal informacyjny poświęcony pożyczkom bezpośrednim
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm