Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Agulka

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Agulka
16-03-2009, 06:33 PM
Agulka
Pani która skacze po Portalach i wyłudza pieniądze na Kokosie już się wylało
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2009, 06:34 PM
RE: Agulka
https://kokos.pl/aukcje.php?id=9512
16-03-2009, 07:00 PM
rata jest przeterminowana zaledwie kilka dni
16-03-2009, 09:38 PM
Praktycznie cały komentarz do wypowiedzi pana Przemka (artur_marat) jest na tej aukcji:
https://www.finansowo.pl/aukcja/16899162
Cóż, nazywanie takiej sytuacji wyłudzeniem i mnie oszustką jest, hmm... "z lekka" przesadzone. Dlatego zamieszczam tu ten link z odpowiedzią, a nie samą odpowiedź, bo aukcja się skończy za kilka godzin, a chciałabym, żeby pozostał po niej ślad - choćby na dowód tego, że są na tym forum osoby baaardzo pochopnie oceniające innych.
16-03-2009, 10:02 PM
I jakbym mogła jeszcze prosić, przynajmniej na dzisiaj, na kontynuację ewentualnych pytań tutaj, nie na Finansowo - dzisiaj Finansowo chodzi strasznie cięzko, nie mogę np. dodać od 10 min odpowiedzi na kolejne pytanie pana Przemka w mojej aukcji - z tego co wiem, nie tylko ja mam dziś kłopoty z wejściem na stronę serwisu.
16-03-2009, 10:56 PM
fakt co chwilę się zawiesza i chodzi fatalnie..
16-03-2009, 11:09 PM
Cóż, jakoś mi się jednak udało dodać co nieco i w aukcjach, i w profilu... Wypowiadając się na "swoim" (Smile!) wątku niejako podnoszę temat w górę, więc chciałabym tylko dodać, może jako poniekąd przestrogę, a poniekąd dobrą radę dla innych PB (w tym i dla siebie!!!), żeby zawsze zakładali sobie podwójny, a nawet potrójny czas na transfery międzybankowe... mi się zdarza to dziś po raz kolejny (o kokosie nie wspomnę, bo to chyba jest bardzie wina serwisu niż moja - fakt, spłata zostala dokonana DZIEŃ po terminie - i banków zarazem) - przelew wychodzi przed południem (przed 12) i na 18-18.30 (ostatnie księgowanie w większości banków wg http://www.money.pl/banki/elixir/) nie dochodzi, niestety! I nie jest to tylko "gdybanie", bo pół godziny temu rozmawiałam przez tel z jednym z moich PD dla którego spłata poszła rano (inne banki) i do tej pory nie dotarła...
17-03-2009, 02:43 PM
Pani agulka napewno nie jest zadna oszustka . Jestem o tym swiecie przekonany bo to bardzo dobra kobieta , ktora naprawde ma serce i pomaga innym i na pewno nikogo nie chce oszukac. Takie osoby powinno sie cenic bo niestety malo jest ich na swiecie.
17-03-2009, 03:14 PM
Pani Agnieszko, a jak akwarium sie prezentuje?
M.
17-03-2009, 03:15 PM
Ja jestem PB i Pd tej pani i tez u mnie wszystko jest zawsze ok
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm