Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Windykacja zbiorowa - potrzebne dokumenty

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windykacja zbiorowa - potrzebne dokumenty
26-03-2009, 09:58 PM
RE: Windykacja zbiorowa - potrzebne dokumenty
http://sourceforge.net/projects/pdfcreator/

Działa na zasadzie wirtualnej drukarki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2009, 10:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-03-2009 10:02 PM przez COB.)
Właśnie miałem zaproponować ten program. Po instalacji przy wydruku pojawi się dodatkowa sztuczna drukarka do wyboru. Niestety drukowanie do pdf pod windows nie występuje w standardzie.

...And Justice For All
SocLen.info - portal informacyjny poświęcony pożyczkom bezpośrednim
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-03-2009, 10:18 AM
Program sprawdza sie w 100 % Smile Mam jednak pytanie: jak mam wydrukowac umowe jesli sprawe zgłosiłem kiedys do windykacji za posrednictwem EGB, wiec nie ma czegos takiego jak "drukuj umowę" w tym przypadku na stronie. Wielokrotnie wysyłałem juz do EGB maile z rozwiązaniem umowy ale póki co zero jakiegokolwiek odzewu. Jak w takim razie utworzyc w tym przypadku umowe, którą mam dostarczyc ???
27-03-2009, 11:59 AM
Jeśli ktoś mógłby mi rozszerzyć skrót "numer D.O.", byłbym wdzięczny. Zmęczony po ciężkiej nocy jestem Smile i nie chciałbym popełnić głupiego błędu przy czymś banalnym, bo domyślam się co to znaczy ale wolę się upewnić...
27-03-2009, 12:00 PM
Dowodu Osobistego?
27-03-2009, 12:19 PM
Dzięki xD
27-03-2009, 12:34 PM
rene, napisz do finansowo to anulują windykację.
31-03-2009, 10:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-03-2009 10:37 PM przez nawrys.)
Dzięki za ten programik, jest super. Powiem szczerze, kasy tu troche straciłam, ale dzieki temu wiedza jaką tu zdobyłam jest naprawdę bezcennaSmile
01-04-2009, 07:23 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-04-2009 07:23 AM przez EwaKSart.)
rene napisał(a):jak mam wydrukowac umowe jesli sprawe zgłosiłem kiedys do windykacji za posrednictwem EGB, wiec nie ma czegos takiego jak "drukuj umowę" w tym przypadku na stronie. Wielokrotnie wysyłałem juz do EGB maile z rozwiązaniem umowy ale póki co zero jakiegokolwiek odzewu. Jak w takim razie utworzyc w tym przypadku umowe, którą mam dostarczyc ???

wchodzisz w odnośnik -> spłaty do oznaczenia i tam przy każdej osobie, nawet przy tych, których oddałeś do windykacji masz "drukuj umowę"
01-04-2009, 07:25 AM
a jesli chodzi o EGB to lepiej wysłać im poleconym z potwierdzeniem odbioru... na maile nie odpowiadają, ja czekałam długo, a tak masz w ręce potwierdzenie odbioru listu
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm