Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Ostateczne wezwanie do zapłaty

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
24-03-2009, 07:34 PM
Szukalem w sieci dokumentu o dumnie brzmiacej nazwie "Ostateczne wezwanie do zapłaty". Niestety jako ze siec jest bezplatna wszystkie znalezione przeze mnie zrodla sa platne. Z tego tez powodu stalem sie modyfikatorem (pseudo autorem) wzoru zamieszczonego na http://social-lending.org.pl/

Efektem moich dzialan jest niniejszy dokument ktory chcialbym abyscie skomentowali, ktore fragmenty sa nie jasne, co nalezy poprawic i w jaki sposob mozna ten dokument ulepszyc.
Z gory dziekuje za wszystkie powazne sugestie Smile

Załączone pliki
.pdf  wezw.pdf (Rozmiar: 41,35 KB / Pobrań: 142)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2009, 08:03 PM
RE: Ostateczne wezwanie do zapłaty
Ja bym jeszcze dopisał jaka kancelaria lub firma windykacyjna (adres i nazwa podmiotu) będzie zajmowała się ściąganiem tego długu.
29-12-2009, 08:51 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2009 09:10 AM przez koni74.)
mmmm12mm napisał(a):Szukalem w sieci dokumentu o dumnie brzmiacej nazwie "Ostateczne wezwanie do zapłaty". Niestety jako ze siec jest bezplatna wszystkie znalezione przeze mnie zrodla sa platne. Z tego tez powodu stalem sie modyfikatorem (pseudo autorem) wzoru zamieszczonego na http://social-lending.org.pl/

Efektem moich dzialan jest niniejszy dokument ktory chcialbym abyscie skomentowali, ktore fragmenty sa nie jasne, co nalezy poprawic i w jaki sposob mozna ten dokument ulepszyc.
Z gory dziekuje za wszystkie powazne sugestie Smile

Witam,
czy można użyć tego wzoru w razie gdy pożyczyłem znajomemu pieniadze, a on nie zamierza ich oddać?
29-12-2009, 10:37 AM
Koni74

Jeżeli pożyczyłeś znajomemu pieniądze i była przy tym jakaś osoba, która może to potwierdzić to jak najbardziej możesz tego wezwania użyć.

Pozycjonowanie Blog - blog o pozycjonowaniu.
Artykuł o tym Jak zarobić na blogu ?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-12-2009, 01:39 PM
macur1 napisał(a):Koni74

Jeżeli pożyczyłeś znajomemu pieniądze i była przy tym jakaś osoba, która może to potwierdzić to jak najbardziej możesz tego wezwania użyć.

Dzięki. Nie bylo świadków, ale mam smsy jako dowód. Mam nadzieję, ze wystarczą. Jak nie to zapłaciłem za zerwanie znajomości.
31-12-2009, 01:43 PM
a po co wysyłacie wezwanie? to tylko podnosi Wasze koszty.
31-12-2009, 05:23 PM
Cytat:a po co wysyłacie wezwanie? to tylko podnosi Wasze koszty.

Jak bez tego chcesz złożyć sprawę w sądzie?? To nie kokos, że wysyła wezwania w naszym imieniu.

Pozycjonowanie Blog - blog o pozycjonowaniu.
Artykuł o tym Jak zarobić na blogu ?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-01-2010, 03:28 PM
macur, pokaż mi, gdzie wg przepisów prawa jesteś zobowiązany do tego, żeby wysłać wezwanie do zapłaty? idę o zakład, powiedzmy 100 zł, że Ci w każdej sprawie "wywalczę" wyrok, bez wezwania. Ludzie, od kiedy Wy się tą lichwą zajmujecie, co? Jesteście doświadczonymi graczami, nie piszcie głupot. Powinniście znać elementarne prawa wierzyciela.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm