Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
rrafaello1 prosze o cierpliwość-oddam

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
07-04-2009, 05:30 AM
Nie spłaciłem pozyczek bo moja mleczarnia, tam gdzie sprzedawałem mleko i otrzymywałem pieniadze przestała płacic na czas .
W tym miesiacu wcale nie zapłaciła i stad te zaległośći.
Mam 3300 PLN długu ,którego nie jestem na dzien dzisiejsze oddac.
Nie bede brał nastepnych pozyczek aby spłacic te , a mógłbym ,bo dobrze mi szło i chetnych na bonusy jest wielu, nie bede budował komina na maa bo co potem????

TO NIE JEST WYŁUDZENIE ANI OSZUSTWO bo nie posłuzyłem sie nigdy nieprawdziwymi danymi.

Wszystkie pozyczki spłacę ,proszę tylko mi dac czas, bede spłacał w kojejnośći tak jak miały termin spłaty.
Zaczne spłacac pod koniec kwietnia a wiekszosc długu jestem w stanie oddac w maju, na czerwiec zostanie mało.
Zapewniam nikt nie straci jestem ,uczciwym czlowiekiem.
PD, którzy poczekaja i dadza mi czas oddam pozyczke wraz z odsetkami i deklarowanym bonusem a tym którzy wystapia na droge windykacji tylko pozyczke wraz z odsetkami.

Ja oddam w terminie 2-2.5 miesiaca wszystkie pozyczki.
Wiem ze nawaliłem-PRZEPRASZAM.
Prosze o cierpliwosc oddam wszystko.

To nie jest wyłudzenie!!!!nie posługiwałem sie nieprawdą!!!

Nigdzie nie uciekam, tel nie odbieram bo mi jest wstyd i co ja innego Wam powiem niż tu-nic
dlatego tez prosze nie dzwonic.
Strasznie mi wstyd i głupio i przepraszam PD i prosze o cierpliwosc.

Spłace wczesniej niz windykacja zapuka do moich drzwi.
PRZEPRASZAM.

POZDRAWIAM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2009, 07:39 AM
RE: rrafaello1 prosze o cierpliwość-oddam
Troche jałowa Twoja wypowiedz.. Ja wciaz powtarzam PB, - kazdemu noga moze sie powinac, ale kazdy PB powinien poczuwac sie do JEDNEGO waznego obowiazku - KONATKTU Z PD!!! A Ty piszesz wyłaczyłem tel, bo co ja wam powiem??? Chłopie jestes dojrzałym męzczyzna, nie dzieciakiem chowajacym sie za spódnice mamusi!!! Mnie osobiscie najbardziej wkurza - brak kontaktu!!! Napisac kazdy moze wszystko, ( patrz. Agulka -Gafik ) a pózniej nic!!!! Ech...powinienes właczyc tel. do kazdego zadzwonic, osobiscie przeprosic, a nie na Soclenie czy na swoim profilu... Jesli tylko tak załatwisz sprawe, do nikogo nie zadzwonisz. to cóz, okazesz sie niepowaznym facetem, i poprostu bede załował ze pozyczełem nieodpowiedzialnemy człowiekowi!!!!
07-04-2009, 07:48 AM
Szczerze to ja osobiście nic nie wiem o jakich kolwiek zaległościach w płatnościach. Nikt mnie nie poinformował że dzisiaj moja pożyczka nie zostanie spłacona. Gdybym nie przeczytał tego postu nie wiedział bym że np. będzie opóźnienie. Zresztą w moim przypadku będzie standardowa procedura.
08-04-2009, 08:33 AM
Chlopie !!!!! kontakt jest najwaznieszy( jak ktos wczesniej to napisal).
Ludzie do mnie dzwonia jesli maja 1 dzien spoznienia, a Twoje podejscie kwalifikuje sie do windykacji po 7 dniach.
Szkoda pisac.....
08-04-2009, 10:42 PM
Uwaga! gość nie odpisuje na żadne maile. Po napisaniu paru konkretnych słów o spłacie pożyczki zostałem usunięty z jego znajomych. Myślę że będziemy się szykować do zbiorowej windykacji.
09-04-2009, 10:59 AM
Pewnie zaraz profil na NK zlikwiduje, ale na szczęście printscreeny są zrobione...
10-04-2009, 06:36 AM
Gustaf napisał(a):Pewnie zaraz profil na NK zlikwiduje, ale na szczęście printscreeny są zrobione...

Nic nie bede likwidował prosze sie nie obawiac,nie bede nigdzie uciekał,pieniadze oddam jak pisałem a PD Alfam17skasowałem przypadkiem.prosze nie tworzyc spiskowej teorii....
nie jestem oszustem tylko powineła mi sie noga
z powazaniem
pozdrawiam
11-04-2009, 01:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2009 01:09 PM przez Lexo.)
rrafaello1 napisał(a):nie jestem oszustem tylko powineła mi sie noga
z powazaniem
pozdrawiam
Jakby tak było w rzeczywistości to by się Pan Szymański kontaktował z pożyczkodawcami i czynił jakieś uzgodnienia. Rozkładał na raty, refinansował, przedstawił harmonogram spłat do zaakceptowania.

Ale tu mamy do czynienia z klasycznym przykładem naciągnięcia na pieniądze schematem ''małymi krokami'' oraz ''oddam jak mi się spodoba, ale oddam na pewno, bo to nie oszustwo'' Ja się czuję oszukany i po świętach oddaję sprawę na policję, bo tu nie ma wątpliwości.
11-04-2009, 02:03 PM
RE: rrafaello1
Lexo napisał(a):Następny, który uważa że nie musi spłacać
Ale tu mamy do czynienia z klasycznym przykładem naciągnięcia na pieniądze schematem ''małymi krokami'' oraz ''oddam jak mi się spodoba, ale oddam na pewno, bo to nie oszustwo''

Jego harmonogram historii jego pożyczek nie potwierdza tej teorii bo:
-przyspieszenie prędkości spłat jest wyższe niż zaciągąnia kolejnych pożyczek co świadczy że wcale nie miał nieuczciwych zamiarów.
-tempo przyrostu zapożyczania jest jeszcze w granicach normy i daleeeeko mu do analogicznego przy kontach stadartowych oszustów i oszołomow (typu kamilslaskie np)
-fakt faktem wyłozyl sie w dniu przeze mnie wyznaczonym (mimo ze nie mialem danych z jego mleczarni Tongue) ale zazwyczaj ten dzien krytyczny stanowi moment w którym potencjalni oszusci radykalnie zwiekszaja predkosc brania kolejnych pożyczek - a on jak widac chcial tego uniknac i słusznie zrobił przerywając ten łancuszek na takim etapie co swiadczy ze nie chce sie bardziej pograzac co zreszta sam napisał a nie wbrew pozorom coponiektórych ze jest oszustem ale kiepskim bo nie potrafi wyciagnac z tego jeszcze wiecej kasy.

Niemniej jednak utrzymywanie kontaktu z PD - rzecz święta i każdemu PD z osobna należało sie wytłumaczenie przed upływem terminu aczkolwiek wstyd i niechec do rozmow z rozczarowanymi inwestorami też ma swoje uzasadnienie. Ale tez jak widac nie kazdego tez stac na wpis w tym dziale, choc tym im wczesniej by to zrobił tym lepiej by to wygladało.
Reasumując, jesli bedzie "rozkładał na raty i przedstawi harmonogram spłat do zaakceptowania" i bedzie sie jego trzymał tudziez bedzie zgoda na prolongaty dla złagodzenia tego obciązenia to uważam ze ci mniej nadpobudliwi powinni dać mu jednak tę szanse, bo ci co chcą go od razu ukrzyżować to i tak to zrobią.

i dopiero wtedy jeśli ...................
11-04-2009, 02:16 PM
Dzieki.
Po Swietach przedstawie tu realny harmonogram splat, wiadomo ze nie oddam wszystkim w jednym czasie ,opracuje realny harmonogram splat tak zeby juz nie było ze nie splacam po opracowaniu harmonogramu.
Chcem oddac i oddam wszystkim PD.

Wesołych Swiat.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm