Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
rrafaello1 prosze o cierpliwość-oddam

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rrafaello1 prosze o cierpliwość-oddam
21-05-2009, 08:24 PM
RE: rrafaello1 prosze o cierpliwość-oddam
Jestem ZA, tak czy tak zamierzam odzyskać swoje pieniążki, ale czy to będzie windykacja zbiorowa czy indywidualna??? - nie wiem, tu wszystko trwa zbyt długo, chyba będzie to egzekucja indywidualna. Na pewno jest tańszaSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2009, 12:40 PM
alfam17 napisał(a):Ja proponuję się zastanowić nad jakimiś dalszymi działaniami w kierunku odzyskania kasy.
alfam17 bekniesz za to co zrobiłes kwota wieksza niz ja nam zadłuzenia,obiecuje.
a moze ktos jeszcze z Was mi chce zalozyc konto na NK poslugujac sie moimi danymi bardzo proszę i zachęcam droga wolna i do zobaczenia w Sądzie!!!!!
22-05-2009, 12:53 PM
Oddawaj kasę złodzieju!!!!
I nie posądzaj mnie o coś o czym pojęcia nie mam.

Ty mnie sądem straszysz? Za co? Za to że wisisz mi kasę? Przestępca straszy poszkodowanego.... ciekawe.....
22-05-2009, 02:23 PM
alfam17 napisał(a):Oddawaj kasę złodzieju!!!!
I nie posądzaj mnie o coś o czym pojęcia nie mam.

Ty mnie sądem straszysz? Za co? Za to że wisisz mi kasę? Przestępca straszy poszkodowanego.... ciekawe.....
ja dlug oddam ale tobie jak i innym odechce sie uzywania NK do spraw finansowo.pl
nie masz pojecia???? a podpisujesz sie
grupa gmz:-)
22-05-2009, 02:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-05-2009 02:42 PM przez alfam17.)
Mi się wydaję że wkrótce to panu odechce się pożyczania kasy....
Popada pan widzę w paranoję? heheh
Z tego co patrzyłem na nk to na biednego Pan nie wygląda... czyżby to wszystko za nasze pieniądze?

Pozatym to pan tu jest oszustem i krętaczem, to Pan nie dotrzymuje żadnych terminów i kręci jak może. Więc o czym mowa... czyżby tak strasznie boi się pan ujawnienia u siebie na wsi jaki z pana krętacz?
Pewno sąsiedzi mają pana za porządnego człowieka...
Jak ta prawda kole w oczy ojoj jak strasznie kole.....

PS podpisywać to się każdy może. Masz jakieś dowody? wogóle to nie wiem o co ci chodzi? Ale pamiętaj że są na tym świecie ludzie którzy uprzykrzą ci życie za te długi...
22-05-2009, 02:50 PM
alfam17 napisał(a):Mi się wydaję że wkrótce to panu odechce się pożyczania kasy....
Popada pan widzę w paranoję? heheh
Z tego co patrzyłem na nk to na biednego Pan nie wygląda... czyżby to wszystko za nasze pieniądze?

Pozatym to pan tu jest oszustem i krętaczem, to Pan nie dotrzymuje żadnych terminów i kręci jak może. Więc o czym mowa... czyżby tak strasznie boi się pan ujawnienia u siebie na wsi jaki z pana krętacz?
Pewno sąsiedzi mają pana za porządnego człowieka...
Jak ta prawda kole w oczy ojoj jak strasznie kole.....

PS podpisywać to się każdy może. Masz jakieś dowody? wogóle to nie wiem o co ci chodzi? Ale pamiętaj że są na tym świecie ludzie którzy uprzykrzą ci życie za te długi...
przekonasz sie niebawem czy mam dowdy czy nie:-))))
co ty mnie wsia straszysz:-) to przyjedzx do nas na wies:-)))))
wszystko co mozesz prawnie zrobic to jak chcesz to mozesdz mnie podac do sadu i czekac i tyle a wszelkie nieprawne zachowanie beda tepione !!!!!
22-05-2009, 02:54 PM
No bo widzę że panikujesz strasznie Panie Szymański Rafale.....
Takich cwaniaczków co chcą na własnym wyłudzeniu zrobić z siebie ofiarę jest wielu....
22-05-2009, 03:14 PM
alfam17 napisał(a):No bo widzę że panikujesz strasznie Panie Szymański Rafale.....
Takich cwaniaczków co chcą na własnym wyłudzeniu zrobić z siebie ofiarę jest wielu....
prosze trzymac sie prawnych kroków jak pan chce ,upomnienia,sad,komornik itp a nie uzywac portali społecznościowych do tego celu bo to nic nie da a jaest naruszeniem prawa i bede z tym walczył o czym pan sie wkrótce przekona....
22-05-2009, 10:45 PM
Panie Rafale, Pan tu nie jest osobą pokrzywdzoną....
Może ma Pan pretensje do PD że panu pożyczyli, i jeszcze chcą zwrotu SWOICH - a nie Pana pieniędzy?????.
Większość osób na pieniądze panu pożyczone musieli zapracować.
Nie to co Pan - po prostu sobie je przywłaszczyć...
Dla mnie jest Pan OSZUSTEM., miał Pan bardzo dużo czasu na zwrot 100 zł.
Kwota niewielka - ja poczekam - A Pan zapłaci więcej....
23-05-2009, 05:43 PM
Moze na spokojnie "winny" temu wszystkiemu odpowie wreszcie co takiego się stało, ze przestał spłacać ?????????
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm