Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Rozliczanie podatku z programu partnerskiego Kokos - Bluepartner

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
26-03-2015, 01:05 PM
Witam. Z racji, że nigdzie nie udało mi się znaleźć jasnej i satysfakcjonującej mnie odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, postanowiłem prosić Was o pomoc i poradę. Odkąd pojawiły się problemy ze spłatami moich pożyczkobiorców na Kokosie zacząłem korzystać z monitów inwestorskich,w związku z czym musiałem założyć konto w BluePartner. Wszystko byłoby fajnie (jeszcze lepiej gdyby PB opłacali regularnie raty), gdyby nie świadomość, że w pewnym momencie trzeba będzie się rozliczyć z zarobionych pieniędzy. Jestem laikiem w temacie podatków, a regulamin serwisu nie zawiera jasnych dla mnie odpowiedzi. Wiem, że serwis życzy sobie wystawienia rachunku za "wykonanie czynności" na rzecz BP i tu moja wiedza się kończy.
Jak powinienem podejść do tematu rozliczenia podatku? Nie prowadzę DG i mam nadzieję, że czerpanie korzyści z tytułu programu BP nie zmusi mnie do jej założenia.
Jeszcze raz proszę o pomoc, jestem pewien, że nie tylko mnie przyda się Wasza opinia.

PS. Jeśli założyłem temat w złym dziale, to z góry przepraszam i proszę moderatora o przeniesienie go na jego miejsce przeznaczeniaWink Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm