Wątek zamknięty 
Tryb drzewa | Tryb normalny
tarce42

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tarce42
18-08-2009, 03:47 PM
RE: tarce42
wiec zobacz adopiero pisz ana monetto spłaciłem wiec czego sie ciskasz człowieku masz 20 pare lat arozum dziecka z przedszkola ic do pracy i zapracuj bo narazie to jamam zarobki 6 tys i nienarzekam kpw człowieku jak wyłudzac ty chyba nieprowadziłes nigdy firmy wielkiej wiec niemasz pojecia jak bym wyłudzał to iwesz co zastanów sie nieryzkował bym posady swej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-08-2009, 07:44 PM
Majaka napisał(a):wiec zobacz adopiero pisz ana monetto spłaciłem wiec czego sie ciskasz człowieku masz 20 pare lat arozum dziecka z przedszkola ic do pracy i zapracuj bo narazie to jamam zarobki 6 tys i nienarzekam kpw człowieku jak wyłudzac ty chyba nieprowadziłes nigdy firmy wielkiej wiec niemasz pojecia jak bym wyłudzał to iwesz co zastanów sie nieryzkował bym posady swej

Jak to spłaciłeś na monetto jak ja nic nie dostałem? Jak będziesz w KRD to myślę, że chyba nikt nie będzie z Tobą chciał robić interesów. Na kasę w takim razie już nie czekam skoro nie chcesz rozwiązać sprawy polubownie. Chyba niestety będziemy mysieli się spotkać w sądzie i tyle w tym temacie. Myślę, że szarpnę się na te parę złotych i załatwię Ci ten wpis.
18-08-2009, 08:37 PM
ok człowieku znowu straszenie do krd wpisy robi sie człowieku od 200zł i to robia firmy banku itp jak polubownie jak ja splace ci aty nadal bedziesz robił syf to jest polubownie zastanow sie ja prowadze wielka firme wiec ma kontahetow w całej polsce niestrasz mnie polubownie to jest jak splacam i jest ok
18-08-2009, 08:41 PM
pisałem ci to niejest łapowka bo nie natym rzecz polega tylko ci pisalem ze za zwłoke dałbym wiecej ale żeby był spokój usiadz i zobacz czy wyłudzam kase na kokosie pisalem raty za listopad sa popłacone wiec jak moge wyłudzac kase askoro wszystkie weryfikacje przeszłem krd erif zadrudnienie adres domowy tel nip regon wysyłalem do kokosa wiec oczyms to swiadczy niema nic nielehalnie
18-08-2009, 09:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-08-2009 09:17 PM przez enzo_k.)
Majaka napisał(a):pisałem ci to niejest łapowka bo nie natym rzecz polega tylko ci pisalem ze za zwłoke dałbym wiecej ale żeby był spokój usiadz i zobacz czy wyłudzam kase na kokosie pisalem raty za listopad sa popłacone wiec jak moge wyłudzac kase askoro wszystkie weryfikacje przeszłem krd erif zadrudnienie adres domowy tel nip regon wysyłalem do kokosa wiec oczyms to swiadczy niema nic nielehalnie

Ale ode mnie wyłudziłeś pieniądze. Miałeś oddać mi do 26.05. Nie płacisz od 4 miesięcy i nie zamierzasz spłacać. To moim zdaniem jest wyłudzenie. Co Ty se robisz na kokosie to mnie nic nie obchodzi. Wiem, że mi buchłeś kasę.

PS Nie ma żadnej spłaty za listopad, kłamiesz kolego...
19-08-2009, 09:13 AM
jest spłata rata 88.67 płatna dopiero w listopadzie a inne we wrzesniu wiec oco biega pisalem ci ja ci oddam za zwłoke 2 miesiecy zeby pokryc straty i bedzie ok
19-08-2009, 11:09 AM
Majaka napisał(a):jest spłata rata 88.67 płatna dopiero w listopadzie a inne we wrzesniu wiec oco biega pisalem ci ja ci oddam za zwłoke 2 miesiecy zeby pokryc straty i bedzie ok

No to oddaj na co czekasz ?
19-08-2009, 11:22 AM
Uwielbiam takie rozmowy - jeden nie chce oddac duszac jak kurczaka.
Drugi chce wyrwac na siłę niczym wilk pokarm innemu Tongue
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-08-2009, 01:17 PM
Majaka napisał(a):oddam jak niebedziesz robił syfu powiedzialem ci oddam niepozałujesz z dobra rekompesta

Mówiłeś to już wielekrotnie niejednokrotnie. Dlaczego jeszcze nie zwróciłeś mi pieniędzy? Nigdy ne utrudniałem Ci wzięcia pożyczki na kokosie i teraz też nie zamierzam.
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm