Wątek zamknięty 
Tryb drzewa | Tryb normalny
tarce42

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tarce42
13-06-2009, 03:21 PM
RE: tarce42
człowieku od 2 tyg niedochodza wplaty osobiscie oddam ci kase
13-06-2009, 09:28 PM
Majka napisał(a):człowieku od 2 tyg niedochodza wplaty osobiscie oddam ci kase

Nie jest prawdą to co mówisz, http://soclen.pl/showthread.php?tid=479&page=2. Jak widać ostatni post został napisany miesiąc temu i do tej pory nikt nie zaprzeczył, więc można wnioskować, że spłaty jak najbardziej dochodzą. Ty nie jesteś w stanie tego stwierdzić ponieważ nie dokonujesz żadnych wpłat. Ze spłatą spóźniasz się ponad 6 tygodni. Daję Ci 7 dni na spłatę, później zgłaszam sprawę o wyłudzenie (przyznałeś się w mailu, że podałeś nieprawdziwe dane na monetto), jeśli tylko mówiłeś tak bo zgrywałeś cwaniaka, pójdę bezpośrednio do sądu, żadne tam twoje papiry Ci nie pomogą, którymi się chwaliłeś. Nie chcesz oddać na monetto z bardzo prostego powodu, nie masz skąd wziąść na spłatę ponad 3000 zł. Na kokosie też Ci już nikt nie da pożyczki. Nie ma sensu, abyś w tym wątku cokolwiek wypisywał, nie wykazywałeś żadnej chęci spłaty. Zaczynają się wakacje, będą miał czas zająć się Tobą i Twoją sprawą szanowny kolego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-06-2009, 05:09 PM
leć z mamusia człowieku niestrasz mnie i niestrasz mnie na kokosie mam dobry ranking i wszystkie pozyczki spłacane mam na kokosie lec do sadu zebys sie nieoszukał przypadkiem
16-06-2009, 05:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-06-2009 05:12 PM przez enzo_k.)
Tutaj część która została usunięta przez panów moderatowrów:
http://www.google.pl/search?q=5241158047...=&filter=0

[Należy prawym klinknąć KOPIA)
16-06-2009, 05:20 PM
Majka napisał(a):leć z mamusia człowieku niestrasz mnie i niestrasz mnie na kokosie mam dobry ranking i wszystkie pozyczki spłacane mam na kokosie lec do sadu zebys sie nieoszukał przypadkiem

Tylko ja nie mówię o kokosie tylko o monetto, ja nie straszę tylko mówię co zrobię. Skoro sobie pan życzy to proszę bardzo. Tylko zeby nie było, ze ktoś tam czegoś NIEDOWIDZIAŁ.
16-06-2009, 05:21 PM
człowieku na kokosie mam pełna weryfikacje zatrudnienia i dochody 6tys miesiecznie wszelkie bazy krd pozytywnie zweryfikowane wiec przestan walic cwaniaka
16-06-2009, 05:23 PM
Majka napisał(a):człowieku na kokosie mam pełna weryfikacje zatrudnienia i dochody 6tys miesiecznie wszelkie bazy krd pozytywnie zweryfikowane wiec przestan walic cwaniaka

To oddaj kasę, Ty walisz cwaniaka bo oszukałeś ludzi na 3000 zł i nie chcesz teraz oddać, a na kokosie i tak już nie uda Ci się wziąć żadnej pożyczki.
17-06-2009, 09:26 AM
ta na kokosie i tak wezme człowieku
17-06-2009, 11:44 AM
Majka napisał(a):ta na kokosie i tak wezme człowieku

nie weźmiesz, taką nagonkę zrobię, że figę dostaniesz. Zresztą już raz mi się to udało. Miałeś najpopoularniejszą aukcję, ale jakoś nikt nie wpłacił. Zresztą jak dostaniesz czerwoną gwiazdkę to i tak nikt nie wpłaci, a ja już o to zadbam...
17-06-2009, 04:31 PM
HAHAH NIEDOSTANE CZERWONEJ GWIAZDKI ZEBY DOSTAC CZERWONA GWIAZDKE MUSIAŁ BYM NIEPŁACIC NA KOKOSIE ARÓB CO CHCESZ LATA MI TO MOJA ŻONA WEZMIE NA KOKOSIE KWESTIA CZASU JAK NIETERAZ TO ZA PARE MIESIECY WEZME BAW SIE NIEDŁUGO SIE SKOŃCZY TWA ZABAWA POSTY ZOSTAŁY USUNIETE POPRZEDNIE POMALUTKU I CIEBIE DORWE KESTIA CZASU TYLKO
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm