Wątek zamknięty 
Tryb drzewa | Tryb normalny
tarce42

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tarce42
17-06-2009, 05:03 PM
RE: tarce42
Majka napisał(a):HAHAH NIEDOSTANE CZERWONEJ GWIAZDKI ZEBY DOSTAC CZERWONA GWIAZDKE MUSIAŁ BYM NIEPŁACIC NA KOKOSIE ARÓB CO CHCESZ LATA MI TO MOJA ŻONA WEZMIE NA KOKOSIE KWESTIA CZASU JAK NIETERAZ TO ZA PARE MIESIECY WEZME BAW SIE NIEDŁUGO SIE SKOŃCZY TWA ZABAWA POSTY ZOSTAŁY USUNIETE POPRZEDNIE POMALUTKU I CIEBIE DORWE KESTIA CZASU TYLKO

Tą groźbę też przy okazji zgłoszę na policji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-06-2009, 05:04 PM
żle trafiłes człowieku zatanczymy niedługo no jak chcesz kase oddam ci osobiście czemu nie noja jestem chetny do oddania niebede czekał 10 dni na wpłate mozemy w niedziele oddam ci kase i posprawie pokwitujesz mi ze oddałem
17-06-2009, 05:05 PM
spotkamy sie w miejscu publicznym w knajpie oddam ci kase zaległa
17-06-2009, 05:07 PM
Majka napisał(a):spotkamy sie w miejscu publicznym w knajpie oddam ci kase zaległa

Groziłeś mi, więc teraz już napewno się z Tobą nie spotkam. To jest lekka przesada, oddaj to co pożyczyłeś i nie było sprawy, a nie Ty będziesz czekał na przelew tylko ja.
17-06-2009, 05:11 PM
ja ci niegroże tylko wole osobiscie ci oddac w miejscu publicznym po 2 nawplaty czeka sie długo i niesa pewne wiec na spokojnie sie spotkamy oddam ci kase i zakonczymy teamat
17-06-2009, 05:14 PM
Nie ma takiej możliwości, sprawa zostanie zgłoszona jako wyłudzenie i groźba.
17-06-2009, 05:20 PM
ok zgłaszaj niema problemu ja chciałem oddac polubownie nie to nie koncze temat ic i powiedz ze dane sa błedne osmieszysz sie i powiedz ze dane pracodawcy tez sa fałszywe musisz udowodnic ze dane sa fałszywe jak nawet policja zazada danych moich i pracodawcy to wyjdziesz na głupa ok niechcesz szybko odzyskac kasy twoja sprawa ja juz wplacac nievede pwoeidzialem osobiscie ci oddam bez awantur asdane sa prawdziwe wszystkie
17-06-2009, 05:30 PM
Majka napisał(a):ok zgłaszaj niema problemu ja chciałem oddac polubownie nie to nie koncze temat ic i powiedz ze dane sa błedne osmieszysz sie i powiedz ze dane pracodawcy tez sa fałszywe musisz udowodnic ze dane sa fałszywe jak nawet policja zazada danych moich i pracodawcy to wyjdziesz na głupa ok niechcesz szybko odzyskac kasy twoja sprawa ja juz wplacac nievede pwoeidzialem osobiscie ci oddam bez awantur asdane sa prawdziwe wszystkie

Jak chcesz polubownie to wpłać kasę na monetto, nie trzeba się spotykać aby oddawać komuś kasę.
17-06-2009, 08:30 PM
nie mozna sie spotkac namoneto niema nikogo juz tam i poczytaj se ze wplaty niedochodza albo po 10 dni sie czeka janiema czasu na to ja wplace apotem ma kasa zniknie aczego sie boisz oddam ci osobiscie
17-06-2009, 10:28 PM
Majka napisał(a):nie mozna sie spotkac namoneto niema nikogo juz tam i poczytaj se ze wplaty niedochodza albo po 10 dni sie czeka janiema czasu na to ja wplace apotem ma kasa zniknie aczego sie boisz oddam ci osobiscie

Wróciłem właśnie (sprawa została zgłoszona), teraz już za późno. Nie ze mną będziesz już gadał. Na następny raz zapamiętasz, że zoobowiązania trzeba oddawać.
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm