Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Statystyka spłat na kokos.pl

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Statystyka spłat na kokos.pl
16-07-2008, 05:58 PM
RE: Statystyka spłat na kokos.pl
Niezłe to mogę powiedzieć że mam statystyki na Monetto (ok. 10% lepsze niż na Kokosie) Tam, jak na razie chyba jestem do przodu wskaźnik łączny za wszystkie miesiące wg stanu na 16.07 to 89,2% a licząc z nadpłatami to rewelacja 105,2%! (nadpłaty przewyższają zaległości)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2008, 06:03 PM
Uważasz, że lepszy wynik na monetto wynika z tego, że monetto jest lepsze czy może z Twojej większej rozwagi/szczęścia?

...And Justice For All
SocLen.info - portal informacyjny poświęcony pożyczkom bezpośrednim
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-07-2008, 06:26 PM
Uważam że weryfikacja finansów przeprowadzana przez Monetto trochę jednak ogranicza ilość naciągaczy, z drugiej strony jednak łatwość brania kolejnych pożyczek przez zweryfikowanych pożyczkobiorców przysparza im więcej kłopotów ze spłatą zobowiązań. Porównując te dwa serwisy każdy ma swoje plusy i minusy. A co do oceny moich wskaźników to na kokosie trafiłem takiego hiszpano który mi te wskaźniki właściwie w pojedynkę obniżył o 10% (3-mce 7.25%) - wziął pożyczkę i zniknął. Najciekawsze, że na Monetto hiszpano zrobił to samo tylko na większą kwotę - jak widać weryfikacja finansów wcale nie jest idealnym rozwiązaniem.
16-07-2008, 06:29 PM
Jest kilku takich, którzy zrobili przekręty życia na wszystkich serwisach na raz. Beznadziejne przypadki. Sam mam takie dwa conajmniej. Nawet nie wiadomo czy posiadam ich prawdziwe dane. Najgorsze jest to, że często przekręt odbywał się szeregowo a nie równolegle na różnych serwisach a i tak nikt się nie zorientował.

...And Justice For All
17-07-2008, 09:01 AM
dj_manio napisał(a):Uważam że weryfikacja finansów przeprowadzana przez Monetto trochę jednak ogranicza ilość naciągaczy, z drugiej strony jednak łatwość brania kolejnych pożyczek przez zweryfikowanych pożyczkobiorców przysparza im więcej kłopotów ze spłatą zobowiązań. Porównując te dwa serwisy każdy ma swoje plusy i minusy. A co do oceny moich wskaźników to na kokosie trafiłem takiego hiszpano który mi te wskaźniki właściwie w pojedynkę obniżył o 10% (3-mce 7.25%) - wziął pożyczkę i zniknął. Najciekawsze, że na Monetto hiszpano zrobił to samo tylko na większą kwotę - jak widać weryfikacja finansów wcale nie jest idealnym rozwiązaniem.

Zgadzam sie z powyzszym w 100% - trafiles z wnioskami w 10ke.
17-07-2008, 11:20 PM
Moje statystyki:
9 pożyczek do tej pory udzielonych - kwota 800 zł
1 rata opóźniona

Kod promocyjny do rejestracji na kokos.pl: 48d80273c9806. Otrzymasz 10zł gratis i pomożesz w rozwoju forum.
Łatwy sposób na kredyt. Porównywarka kredytowa - kredytometr.pl
19-07-2008, 10:18 AM
u mnie statystyka zadowalająca

il / kw
lipiec 92% / 96%

została jedna rata, jest kontakt i obietnica spłaty więc powinno być 100% / 100%

http://forum-farmaceutyczne.org - Internetowe Forum Farmaceutyczne
26-07-2008, 09:19 PM
no i lipiec zamknięty pełnym sukcesem

100%/100%

sierpień i wrzesień pewne nadpłaty są. ilość pozyczek na sierpien bardziej niż podwojona. zobaczymy co bedzie dalej.

http://forum-farmaceutyczne.org - Internetowe Forum Farmaceutyczne
28-07-2008, 09:09 PM
U mnie też 100% sukcesu. Tylko jedna rata wpłynęła z opóźnieniem.

Kod promocyjny do rejestracji na kokos.pl: 48d80273c9806. Otrzymasz 10zł gratis i pomożesz w rozwoju forum.
Łatwy sposób na kredyt. Porównywarka kredytowa - kredytometr.pl
28-07-2008, 09:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-07-2008 10:29 PM przez COB.)
U mnie spłaty, których pierwsza rata przypadała na lipiec wynoszą 100%. Niestety wcześniejsze pożyczki zalegają a nawet w przypadku dwóch nie ma drugiej spłaty pomimo tego że pierwsza była na czas. Zatem ogólnie statystyka niewiele się zmieniła.

...And Justice For All
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm