Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Statystyka spłat na kokos.pl

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Statystyka spłat na kokos.pl
29-07-2008, 10:38 AM
RE: Statystyka spłat na kokos.pl
U mnie podobnie - z lipca zostal 1 gostek, ale co z tego, skoro 4 z kwietnia/maja juz w windykacji. Ciekawe, czy odzyskam przynajmniej 50% kapitalu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2008, 07:37 AM
U mnie trochę się polepszyło (zaktualizowałem wyniki na pierwszej stronie). Niestety wciąż jeszcze na tym nie zarabiam. Pożyczki z pierwszą ratą z lipca spłacone. Niestety w tych z pierwszą ratą w czerwcu doszła jedna niepłacąca osoba. Z czerwca chyba 4 poszły do windykacji (tzn. mam taką nadzieję bo umowy w końcu nie dostałem i w kokosie ich status się nie zmienił). Mam trochę nadpłat i jedną spłaconą grubo przed czasem.

...And Justice For All
SocLen.info - portal informacyjny poświęcony pożyczkom bezpośrednim
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-08-2008, 12:13 PM
U mnie też nieznacznie się polepszyło głównie dlatego że jeden z PB przestraszył się windykacji i spłacił zaległą ratę z czerwca, niestety nadal zalega z lipcową ratą. Zaktualizowane statystyki na 1 stronie.
02-08-2008, 07:59 PM
Witam.Ja mam 4 juz w windykacji a dwie kolejne czekaja.W tym miesiacu 29 pozyczek na 4750 zl bedzie mialo pierwsza rate i to bedzie moja chwila prawdy,wtedy juz statystycznie zobacze czy dolozylem do interesu.
02-08-2008, 08:17 PM
U mnie chwila prawdy była na samym początku bo wtedy najwięcej zainwestowałem i niestety słabo to wyszło. Jednak inwestowałem dalej i pożyczki z pierwszą ratą w lipcu wyszły bardzo dobrze. Niestety te czerwcowe wszystko psują. Obecnie czekam na sierpień. Jeśli nowe pożyczki z sierpnia oraz drugie raty z lipca będą dalej dobrze spłacane to może coś z tego będzie. Niestety żeby się odbić wciąż muszę inwestować nowe fundusze. Martwi niestety trochę to, że w przypadku części rat, które były spłacone na czas w czerwcu pojawił się problem w lipcu. W ostatecznym rachunku zostały spłacone ale z dużym opóźnieniem i wielokrotnym poganianiem. Jeśli tendencja się utrzyma to w sierpniu może być nienajlepiej.

...And Justice For All
04-08-2008, 09:56 AM
Pociesze Cie, ze z lipcu i sierpniu czesc ludzi naprawde zawala przez wakacje. W moim banku zawsze rosna nam wskazniki opoznien do 60 dni w wakacje, wracaja do swojego nromalnego poziomu we wrzesniu.
06-08-2008, 06:02 PM
Zrobiłem kolejny update statystyk na pierwszej stronie. Widać, że jak narazie sierpień nie zapowiada się jakoś specjalnei dobrze. Jest jeszcze trochę czasu do 11, więc trzeba być dobrej myśli.

...And Justice For All
19-08-2008, 08:32 AM
Dokonałem aktualizacji statystyk po sierpniowych spłatach. Muszę przyznać, że po ostatnich inwestycjach jestem dość zadowolony. Wskaźnik spłacalności z inwestycji dokonanych w czerwcu i lipcu mam na dziś 100%. Niestety zaległości z inwestycji z kwietnia i mają rosną i ogólny bilans nie ulega zbytniej poprawie.
22-08-2008, 10:40 PM
Moje ostatnie pożyczki wyglądają całkiem nieźle, ale te najwcześniejsze coraz gorzej. Najgorsze jest to, że nawet spłata dwóch rat nie jest gwarancją, że pożyczka dalej będzie bezproblemowa. PB przestają płacić nawet jeśli na początku wszystko było OK.
23-08-2008, 12:16 AM
u mnie nie jest raczej tragicznie, 2 spłaty zaległe, z czego 1 PB się "odnalazł" i deklaruje spłatę
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm