Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Jak postapic z windykowana pozyczka?

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17-05-2009, 07:54 PM
Witam ! Mialem problemy z zdrowiem , w tej chwili pozyczka jest w windykacji i jak mam ja splacic skoro podobno monetto nie wspolpracuje z zadna firma windykacyjna a ja nie mam na koncie monetto zadnej opcji aby moc ja splacic ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2009, 06:48 PM
RE: Jak postapic z windykowana pozyczka?
Ponawiam pytanie? Jak splacic windykowane pozyczki ? Nawet nie dostalem zadnego upomniania od monetto, chce ta sprawe uregulowac a nie mam jak ?! Co z tego ze wplace PD pieniazki na konto, jak w regulaminie wyraznie jest napisane ze splaty tylko poprzez serwis monetto, za pare miesiecy monetto moze sie obudzic i jeszcze bede mi kazac placic 2 x to samo bo ominelem ich regulamin ? Prosze o pomoc.
21-06-2009, 08:11 PM
Trochę dziwne, że serwis nie umożliwia żadnej możliwości spłaty.
W każdym razie serwis wziął swoje przy wpłacie od pożyczkodawców zanim pieniądze zostały przekazane Tobie. Także serwisowi już chyba nic się nie należy.
Widzę dwie możliwości:
Spłacasz bezpośrednio PD i jednocześnie wysyłasz potwierdzenie zapłaty do serwisu - jeżeli jak piszesz nie udostępniają żadnej możliwości spłaty. I Jesteś 'czysty' nic Ci nie zrobi żadna firma windykacyjna jak przedstawisz przed sądem dokumenty, że pożyczkę Spłaciłeś a jeżeli serwis przekazał sprawę firmie windykacyjnej 'niewiadomo jakiej' i potem nie przekazał dokumentów o spłacie do tej firmy to wręcz uważam że Ty masz prawo wystąpić przeciwko monetto z racji, że nie udostępnili możliwości spłaty przez serwis a przy bezpośredniej spłacie nadal mają jakieś roszczenia,
ale najpierw polecam kontakt telefoniczny z serwisem i wyjaśnienie sprawy.
Ale zaznaczam, że ja nigdy nie inwestowałem ani nie pożyczałem na monetto także nie wiem jak to tam wygląda.
23-06-2009, 04:34 PM
Tylko że serwis w serwisie monetto telefony milcza, na meile nie odpisuja itp. brak slow.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm