Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
milax

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
milax
22-05-2009, 12:09 PM
milax
witam wszystkich. postanowiłam Państwu napisać co się dzieje bo nie daję już dłużej tak rady.wraz z mężem wpadliśmy w takie zadłużenie że nie potrafimy ruszyć z miejsca a ciągle tylko pogrążamy się dalej.wszystko zaczęło się od pierwszej pożyczki ,później mąż stracił pracę której nie miał jeszcze tydzien temu i z dnia na dzień było coraz gorzej az znalazłam się w sytuacji w której teraz jestem.obecnie pracuję i zarabiam 980 zł na rękę.z tego utrzymuję siebie i dom oraz robię opłaty a to zostaje usiłuję wpłacać.naprawdę każdy grosz odkładam nawet takie kwoty jak 17 zł które wpłaciłam na konto "singalem" .
moim błedem było nie przyznanie się odrazu w jakiej sytuacji jestem i nieodpisywanie na maile. choć z drugiej strony niektórzy pisali że powybijają mi okna jak nie wpłacę np300zł a ja nie wiedziałam co robić,bo co napisać znów i kłamać że wpłacę skoro wiem ze nie stac mnie na wpłatę takiej kwoty.prosz o jakiś harmonogram możliwych spłat.
mąż 3 dni temu dostał pracę więć mam nadzieję że jakoś powoli zaczniemy obydwoje wychodzić z zadłużenia,jeśli oczywiście tylko Państwo na to pozwolą.bardzoproszę wszystkich z Państwa którzy mają pomysł co jeszcze mogę zrobić o maile z wiadomościami-odpiszę na każdy.naprawdę chcę spłacić to co pożyczyłam i zyć bez strachu
milax
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2009, 12:09 AM
RE: milax
Witam,
i jak rozwój sytuacji? ktoś został spłacony? czy dług nadal "stoi"?

Pozdrawiam,
JZ.
19-07-2009, 05:10 AM
otrzymalem wymienione 17 zl, otrzymalem je 20 maja, od tego czasu cisza.
19-07-2009, 10:46 AM
Ech... a tak by mi sie przydala kaska, ktora sa mi winne osoby z finansowo.pl Wink no nic poczekam jeszcze troche.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm