Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Aukcja z kwotą zebraną w 100% i bez ofert

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14-07-2008, 10:48 PM
Czy może ktoś mi wytłumaczyć aukcję: http://monetto.pl/pozyczkodawca/szczegol...y/50473320 ?

"Aukcja sfinalizowana" i "Zebrany w 100%"... ale nie ma ani jednej oferty. Proszę o wyjaśnienie tych bardziej obeznanych z Monetto.

pzdr, Michał
Kalkulator RRSO
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-07-2008, 10:56 PM
RE: Aukcja z kwotą zebraną w 100% i bez ofert
Dziwna sprawa. Na monetto znam się najmniej i nie bardzo wiem o co chodzi. Aukcja zatytuowana jest "dokończenie aukcji". Może to jakieś działanie zainicjowane przez obsługę monetto? Może zadaj pytanie do pożyczkobiorcy w tej aukcji.

...And Justice For All
SocLen.info - portal informacyjny poświęcony pożyczkom bezpośrednim
15-07-2008, 08:33 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-07-2008 08:50 AM przez Michael.)
To musiała być jedna z ostatnich zmian w serwisie. Oferty są niewidoczne. Jest tak we wszystkich aukcjach zakończonych. Szkoda tylko, że w błąd wprowadza nietrafiony komunikat "Brak Ofert" w miejscu ofert zamiast oznajmiającego o ukryciu pożyczkodawców.

pzdr, Michał
Kalkulator RRSO
15-07-2008, 08:44 AM
Czyli nie da się zobaczyć kto inwestował z nami w danej aukcji? Nie bardzo mi się to podoba. W przypadku problemów ze spłatą nie można łatwo skontaktować się z innymi inwestorami w tej samej aukcji.

...And Justice For All
SocLen.info - portal informacyjny poświęcony pożyczkom bezpośrednim
26-07-2008, 02:38 PM
Teraz widać PD.
Ale ja miałem akcje, że założyłem aukcję, wszystko pięknie, zebrane 100%, czekam na e-mail od monetto z umowami itp. i to by było na tyle.... wchodzę na moją aukcję po 3 dniach a tam zonk! Zebrane: 100% Ofert: 0 ;-O

Piszę do nich co się dzieje... nie odpowiadają... za 4 mejlem odpisali, że to błąd w systemie, i że mam sobie założyc nową aukcję..... ani przepraszam ani pocaluj w d.... ;(
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-07-2008, 09:44 AM
Teraz widać PD ale nie wiadomo który z nich udzielił pożyczki a który został przebity w licytacji, nie widać też kwot licytowanych. "Polityka bezpieczeństwa" Monetto coraz bardziej mnie denerwuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm