Zakłady bukmacherskie – bonus za rejestracje

Bonusy bukmacherskie na start często polegają na kilku darmowych, początkowych zakładach. Jest to bardzo dobry pomysł, jeśli rozpoczynasz swoją przygodę z typowaniem wyników spotkań sportowych, gdyż w razie porażki, strata finansowa nie będzie dla Ciebie aż tak bardzo dotkliwa i nie zrazisz się do dalszego obstawiania zakładów sportowych.

Darmowe zakłady bukmacherskie

Jeśli tylko znajdziesz serwis bukmacherski, który zaproponuje Ci możliwość darmowego typowania i bonus za rejestrację, skorzystaj z jego oferty, gdyż w przyszłości takie rozwiązanie zaprocentuje w formie efektywniejszego obstawiania zakładów. Promocje, które oferowane są przez bukmacherów online często dotyczą też innych kwestii niż pierwsza rejestracja.

TOP 3 bukmacherów: Zgarnij 500zł w bonusach na start - więcej na fortuna.pl
Zgarnij 500zł w bonusach na start - więcej na etoto.pl
Zgarnij 1000zł w bonusach na start - więcej na lvbet.pl

Zdarzają się oferty w formie programów lojalnościowych, gdzie użytkownik gromadzi punkty za dane typowania lub inne czynności w ramach usług bukmachera (na przykład za korzystanie z usług mobilnych, forum dyskusyjnego lub wybranych dyscyplin lub rozgrywek sportowych).

Jest to jedna z korzystniejszych opcji, jeśli planujesz obstawiać regularnie, korzyść jest zatem obopólna – dla Ciebie, gdyż więcej zyskujesz i dla bukmachera, gdyż zyskuje on stałego typującego użytkownika.

Tak więc jeśli jesteś nowym graczem warto przeglądnąć oferty bukmacherów i sprawdzić kto na start daje nam najwięcej pieniędzy na grę – czyli kto oferuje tak naprawdę darmowe zakłady bukmacherskie.

Tu zarejestrujesz się z bonusem od Fortuny (120zł na darmowy zakład + 400zł za wpłatę)

FREEBET CZY OD DEPOZYTU za rejestrację ?

Wybór zawsze jest sprawą indywidualną bo wszystko zależy jak dużo czasu sobie dajemy na sprawdzenie się na zakładach bukmacherskich. Jeśli czujemy się mocni i mamy odpowiednią wiedzę na temat danej ligi to warto wybrać bukmachera online który oferuje bonus bukmacherski bez depozytu ale jeżeli chcemy tylko poddać się próbie i zobaczyć jak to się je to polecamy bukmachera z freebetem.

Natomiast oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by założyć konta powiedzmy u 5 bukmacherów online i wykorzystać 5 różnych bonusów za rejestrację

Nowość! Do 1000zł na start + bez depozytu! Zarejestruj się na www.lvbet.pl