Bonus na start eTOTO

Fenomenalna oferta powitalna od buka eTOTO! 200% za depozyt dla nowych graczy. Zgarnij 1000 zł w dodatkach. Tego typu promocja nie zdarza się przeważnie wśród legalnie przyjmujących zakłady bukmacherów w sieci stąd powinno się przypatrzyć się jej dogłębnie. Bo warto!

Bonus w trakcie rejestracji to raczej norma wśród bukmacherów w Kraju, natomiast by zapewniać klientom 200 procent za ich depozyt – to trudno coś takiego wyszperać pośród innych promocji na start. Wyłącznie totolotek.pl i lvbet.pl proponują przeszło 1000 pln w dodatkach przy rejestracji, lecz to zaledwie 100% pierwszej wpłaty. A tutaj etoto.pl poszło po bandzie!

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Reguły propozycji powitalnej

Jak wspomnieliśmy w ostatnim czasie przytoczony legalny bukmacher online przedłożył oryginalną ofertę powitalną, zamiast wyboru miedzy ofertą defensywną a ofensywną mamy propozycję Zgarnij 1000 złotych od eTOTO.
Widząc spore zainteresowanie promocjami bukmacherskimi w Kraju wśród typujących mecze spółka bukmacherska eTOTO zdecydowała wystartować z najlepszą promocją dla typerów na start. Pod spodem pokazaliśmy co nieco informacji odnośnie oryginalnej propozycji powitalnej:

W innowacyjnej propozycji na początek Odbierz 1000 złotych, grający za własne 2 pierwsze depozyty uzyskać może i 1000 złotych:
– główny transfer na konto gracza będzie powiększony o 200% do 100 złotych (oznacza to starczy depozyt 50 złotych, aby pozyskać 100 pln), co jest ponadprzeciętne wśród bukmacherów legalnie działających w Polsce. Nie ma szans znaleźć buka który podwyższa wpłatę o takiż procent.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

– dalszy przelew na konto gracza zostanie powiększony o 100 % do praktycznie 900 złotych !

W związku z tym sumarycznie klient za własne 2 startowe przelewy zdoła uzyskać 1000 zł.

Z akcji promocyjnej są w stanie skorzystać wszyscy typujący, jacy wciąż nie wykonali pierwszej wpłaty na konto u bukmachera (zdołają pozyskać obydwa bonusy) bądź drugiej wpłaty (zdołają pozyskać wtóry bonus), niezależnie od czasu otwarcie konta typującego.

W razie pytań powinno się sprawdzić regulacje na www.etoto.pl.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!