Gdzie obstawiać legalne zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy w Polsce przyjmujący legalnie zakłady bukmacherskie pobierają od każdego wybranego zakładu podatek. Dodatkowo jeśli nasza wygrana przekracza pewną sumę to dochodzi do tego kolejny podatek. W sumie nasza wygrana nie jest taka jakbyśmy tego chcieli.

Wielu graczy pyta zatem jaki jest sens grania u legalnych bukmacherów? Podatek tak naprawdę dla jednych jest wadą, a dla drugich zaletą. W Polsce działa legalnie kilka firm. Obstawiając mecze w punkcie naziemnym z pewnością mieliśmy do czynienia z legalnym bukmacherem.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Stąd też w Internecie znajdziemy o wiele więcej ofert, ponieważ przeważająca ilość firm nie posiada odpowiednich dokumentów.

Legalność bukmacherów

Wracając do pytania z pewnością zauważymy znaczące różnice pomiędzy legalnymi bukmacherami, a tymi drugimi. Podatek to jedno. Różnią się także oferty i kursy, które niestety nie należą do najwyższych. Po tym wielu graczy zupełnie nie myśli o tym, by tak grać.

Rozwińmy nieco temat pobieranego od nas podatku. Jest on nieodłącznym elementem każdej wygranej. Wielu ludzi zalicza go do wad. Jednak spójrzmy na to z innej strony. Grając u legalnego bukmachera nie musimy martwić się w przypadku wypłaty pieniędzy na konto bankowe.

W razie kontroli Urząd Skarbowy łagodnie nas potraktuje widząc, że graliśmy u legalnego bukmachera. Daje nam to niejako spokój psychiczny. Nie musimy się martwić jak duże kwoty wypłacamy na swoje konto.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Poza tym warto dodać, że nasze prawo dąży do tego, by na rynku Polacy mieli dostęp tylko i wyłącznie do takich bukmacherów. Należy się zatem spodziewać, że podatek nas nie ominie. Warto powoli przymierzać się do grania u takich bukmacherów.

Gdzie obstawiać legalnie zakłady?

Możemy to robić zarówno w punktach naziemnych jak i w Internecie. Właściwie wszyscy bukmacherzy, których znajdziemy na mieście mają swoją ofertę także w sieci. Najczęściej gracze wybierają takie marki jak: Fortuna.pl, LVBET.pl, eTOTO.pl czy Totolotek.pl.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Owi bukmacherzy posiadają stosowne zezwolenie od Ministra Finansów, dzięki czemu możemy zawierać u nich zakłady w punktach naziemnych. Jeśli i to jest dla nas za mało w sieci ub w naszym serwisie bukmacherskim znajdziemy listę legalnych bukmacherów.

Gracze wszystko przeliczają na pieniądze. Faktem jest, że licząc ile tracimy rocznie na podatku możemy dostać zawrotu głowy. Są jednak osoby, które już dawno się z tym pogodziły i dziś jest to dla nich czymś zupełnie normalnym. Z pewnością najgorzej jest się przestawić graczom, którzy dotychczas nie mieli z tym styczności.

Póki co możemy obstawiać zakłady zarówno u legalnych bukmacherów jak i u tych, którzy nie posiadają zezwoleń na legalne działanie.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl