Kto to bukmacher? Co to zakłady sportowe?

Najprościej – to osoba lub firma która przyjmuje od Ciebie twoje przewidywania co do wyniku meczu sportowego lub innego zdarzenia. A zakłady sportowe to nic innego jak łączenie kilku takich osób którzy przewidują zupełnie inne wyniki dla danego meczu czy zdarzenia.

Jak zacząć obstawić?

Jeżeli nie wiesz jak zacząć grę na zakładach, powinieneś skorzystać z lekcji, jakich mogą udzielić Ci najlepsi bukmacherzy Internetowi. Każdy kiedyś zaczynał, dlatego przygotuj się na ogrom informacji, stres, gorsze oraz lepsze dni. Granie na bukach nie jest zabawą dla każdego.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Dla jednych może być to chwilowa, jednorazowa bądź też kilku razowa przygoda, dla innych sposób na życie. Powód dla którego gramy jest jeden: chcemy zarobić. Bukmacherem możesz zostać dwojako – albo będziesz udawał się do punktów, w których będziesz miał możliwość podglądu meczy, szukania kursów w tablicach, albo też możesz zostać bukmacherem w sieci.

Sposoby na bukmachera?

Sposób na nawet najlepszego bukmachera internetowego jest o tyle prostszy, że umożliwia niezliczoną ilość kontaktów z innymi osobami, które również grają. Najlepiej jest dołączyć do pewnej społeczności, takiej, której możemy ufać i dzięki temu będziemy mogli weryfikować nasze typy, dowiadywać się czegoś nowego, ulepszać swoją technikę.

Sama wiedza na temat spotu czasem nie wystarcza. Oczywiście, jeśli znasz drużynę – możesz kalkulować i ugrać kilka złotych – nie licz jednak na to, że buki dadzą Ci te pieniądze za darmo. To, co wygrywasz , a zasadzie wypłacasz jest wręcz wyszarpane. Każdy bukmacher wie, że kursy ustalane są na podpuchy.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

O co chodzi z kursami u bukmacherów?

Kursy to wartości wyliczonego prawdopodobieństwa danego zdarzenia – im wyższy kurs, tym mniejsze prawdopodobieństwo spełnienia zakładu. Bywają kursy o wartości ponad 100, co na każdą postawioną złotówkę daje aż sto złotych zysku.

Brzmi wspaniale, prawda?

Jakie jest jednak prawdopodobieństwo, że wygrasz? Nie możesz także zapominać, że bądź co bądź jest to hazard, a ten uzależnia.

Jeśli nie będziesz się kontrolował sam, oraz nie poprosisz innych aby mięli nad Tobą oko, skończyć może się różnie. Nie możemy generalizować, aczkolwiek frakcja uzależnionych względem osób grających jest coraz to większa.

Dobra rozrywka, dreszczyk emocji ale również czasem przegranie majątku. Ty sam musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, czy warto grać na zakładach u bukmacherów internetowych?

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl