Strony bukmacherskie z bonusami

Zanim jeszcze rozpoczniesz typowanie u konkretnego bukmachera internetowego, spotkasz się z szeroką ofertą promocji i bonusów na obstawianie zakładów. Niektórzy bukmacherzy internetowi oferują konkretną kwotę bonusu bukmacherskiego, inni proponują dodanie pewnej procentowej wartości finansowej do poczynionej przez Ciebie wpłaty lub wysokości pierwszej wygranej.

Pamiętaj, że wysokość tej początkowej kwoty nie powinna być kluczowa w podejmowaniu decyzji o rozpoczęciu typowania u danego bukmachera, jeśli zamierzasz robić to regularnie. Musisz wtedy dokonać obliczeń i porównać oferty kilku bukmacherów i sprawdzić, które typowanie będzie dla Ciebie bardziej opłacalne na dłuższą metę.

Jeśli natomiast planujesz na krótko lub jedynie jednorazowo obstawiać w danym serwisie bukmacherskim, możesz śmiało wybrać tego, który oferuje najlepszy bonus bukmacherski na rozpoczęcie typowania.

Promocje bukmacherów internetowych są często bowiem chwytem reklamowym. Jak się okazuje – w praktyce bardzo skutecznym, bo oczywistym jest, że dany użytkownik wybiera tego bukmachera, do którego najbardziej mu się opłaca przekazywać środki finansowe.

Jeśli zatem chcesz typować na stałe u któregoś z usługodawców, przeanalizuj jego ofertę w stosunku do wysokości stawek i kursów na określone rozgrywki sportowe, a wtedy będziesz mógł podjąć decyzję, czy dane typowanie Ci się opłaca w kontekście oferowanej przez bukmachera promocji.

Legalne strony bukmacherskie z bonusami

Wstąp na stronę www.fortuna.pl i odbierz bonus na start (Darmowe zakłady)
Wstąp na stronę www.lvbet.pl i odbierz bonus na start (Bez depozytu)
Wstąp na stronę www.totolotek.pl i odbierz bonus na start (Bez depozytu)
Wstąp na stronę www.etoto.pl i odbierz bonus na start (Darmowe zakłady)
Wstąp na stronę www.milenium.pl i odbierz bonus na start (Bez depozytu)
Wstąp na stronę www.forbet.pl i odbierz bonus na start (Podwajają wpłatę)