Typy na dokładne wyniki czyli prosty sposób na zarobek

Jednym ze sposobów obstawiania meczów u bukmachera jest typowanie dokładnego wyniku – to najprostszy sposób na zarobek na zakładach bukmacherskich. Nim jednak zaczniemy go stosować podczas gry u bukmachera zachęcamy do zapoznania się z 7 przykazaniami które powinni na pamięć wbić sobie do głowy początkujący gracze którzy zamierzają grać i wygrywać na zakładach sportowych w sieci i poza nią.

Na www.efortuna.pl znajdziesz najnowsze informacje o promocjach.

 

Poradnik bukmacherski

Zanim zajmiemy się na poważnie typowaniem meczy sportowych powinniśmy przede wszystkim skupić się na kilku bardzo istotnych kwestiach które pozwolą nam nie tylko nie przegrywać na zakładach ale i być może dadzą zarobić trochę grosza obstawiając mecze w internecie:

1. Sprawdzeniu jaka jest obecnie forma zawodników/zespołu na który mamy zamiar dokonać zakładu. Jest to o chyba najważniejsza rada zanim zabierzemy się w ogóle do obstawiania wyniku danego zdarzenia.
2.Sprawdzeniu czy typowany zespół/zawodnik odbył sporą liczbę spotkań za nim zagra w typowanym zdarzeniu – przez co będzie bardziej zmęczony i nie da z siebie wszystkiego lub opadnie z sił w końcówce.
3. Dowiadujemy się z portali sportowych czy na przykład zespół męczą jakieś kontuzje, czy są zawodnicy wy-kartkowani, ustalmy przewidywane składy drużyny.

TOP 3 bukmacherów: 1) www.fortuna.pl - ciekawe promocje i bogata oferta zakładów
2) www.totolotek.pl - zakłady bez podatku oraz super aplikacja
3) www.lvbet.pl - dynamicznie rozwijający się bukmacher i oferta

4. Ustalamy czy zespół lub zawodnik na którego chcemy postawić gra swój mecz na wyjeździe, czy na własnym boisku.
5. Porównujemy historycznie wyniki obu stron zakładu, ich miejsce w tabeli, no i o co tak na prawdę grają czy o mistrza, puchary czy może o utrzymanie w lidze, a być może o przysłowiową pietruszkę.
6. Ustalamy na podstawie ostatnich wyników jaki jest trend (prawo serii) – czyli ile meczy nasz typ wygrał bądź przegrał w ostatnich kilku tygodniach.