Zasady obstawiania w bukmacherce

Bukmacherka to najszybciej rozwijająca się gałąź hazardu w Polsce. By w nią wejść trzeba znać zasady i reguły panujące podczas obstawiania meczów u bukmacherów.

Jeśli jesteś początkującym graczem i szukasz porad to z pewnością na większości stron znajdziesz je dokładnie takie same. Często są to jednak puste słowa. Zakłady bukmacherskie to bardziej skomplikowane zajęcie i co może zdziwić wielu graczy to należy tu podejść czasem nawet dosyć filozoficznie.

Jak obstawiać by zarabiać …

Jeśli mowa jednak o tym jak obstawiać mecze zacznijmy od tego, że będąc zupełnym laikiem na początek w ogóle nie myśl o zakładach bukmacherskich na żywo.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Przyjmij sobie już na wstępie, że interesuje Cię typowanie spotkań sportowych przed ich rozpoczęciem. Dzięki temu nie będziesz się zastanawiał w jego trakcie czy dobrze zrobiłeś.

Chodzi tutaj o spokój podczas analizy meczu. Mając nie za duże doświadczenie wszystko jest zupełnie nowe. A aby maksymalnie zminimalizować stratę pieniędzy takie obstawianie przed rozpoczęciem będzie dla nas wręcz idealne. Bo jak zapewne już dobrze wiemy – podczas typowania meczów nie tyle ważne są nawet posiadane przez nas informacje, ale przede wszystkim dużą rolę odgrywają tutaj nasze emocje.

 

OBSTAWIANIE MECZY NA ŻYWO

Podczas spotkań LIVE dzieje się mnóstwo akcji. To może nas zdekoncentrować, a w konsekwencji możemy stracić wszystko to co wpłaciliśmy. Aby również nie stracić od razu wszystkich pieniędzy – NIGDY nie grajmy za wszystko.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Niestety taka strategia pojawia się dość często właśnie w przypadku początkujących graczy, którzy stawiają na tzw. pewniaki. Prędzej czy później zauważymy, że w danym przypadku nie możemy być pewni wygranej danego zawodnika czy drużyny. Niezależnie również od tego w jakim stopniu zaawansowania już jesteśmy warto także przestrzegać kolejnej rady – nie stawiać zbyt dużej ilości meczów codziennie. To często jest bardzo zgubne.

PORADY DLA OBSTAWIAJĄCYCH MECZE

Patrząc na bogatą ofertę w każdym kursie widzimy możliwość zarobku. Ale często kończy się to przegraną. Pamiętajmy także o tym, że nie warto uzależniać się od gry. Warto wybrać sobie 3-5 spotkań w ciągu dnia i postawić na nie nieco więcej.

Przeanalizujmy je dokładnie, byśmy wierzyli, że dany wynik jest bardzo prawdopodobny. Często bywa i tak, że obstawiać tak dużą ilość spotkań możemy być cały czas na zero. A tu chodzi przecież o ty, by zarabiać. Powyższe porady dla obstawiających mecze powinny być zawsze stosowane przed zaakceptowaniem zakładu. Do tego dorzućmy brak negatywnych emocji, chęci odegrania się.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Granie na luzie sprawia więcej frajdy, a często i zatem idą zarobki, ponieważ nie kierują nami złe emocje, które są złymi doradcami. Jeśli tak właśnie gramy musimy być świadomi straty pieniędzy. W takim wypadku lepiej zrobić sobie kilkudniową przerwę.